ویکی پابجی
wikipubg

پرسش و پاسخ هایی درباره Weapon Mastery

۱۳۹۸ / ۰۲ / ۱۶ : ۱ : 805 : اخبار : haamed :

سلام.

در تاریخ 22 آپریل تیم توسعه Weapon Mastery یک تاپیک در وبسایت Reddit با عنوان (Weapon Mastery AMA (Ask Me Anything ایجاد کرد تا دیگر بازیکنان بتوانند سوالات خود را درمورد این قابلیت جدید پرسیده و پاسخ خود را دریافت کنن

اعضا تیم Mastery پابجی با استفاده از نقطه نظرات و ایده های کاربران به ایده های جدیدی میرسند که پاداش ها و جوایز جدیدی را با سیستم بهتری به بازی می آورد.

سوالات از چگونگی دریافت مدال ها تا ایده های جدیدی که به ذهن کاربران و بازیکنان میرسد وجود دارد.

در پایین میتوانید در مورد قابلیت جدید Weapon Mastery اطلاعات قابل توجهی را کسب کنید

و در انتها میتوانید تعدادی از سوالات تصادفی مطرح شده را بخوانید.

 •  Charm چیست؟

Charm ها چیز هایی شبیه به جا کلیدی هستند که به سمت چپ لوله اسلحه متصل میشوند که از صفحه Mastery میتوانید برای اسلحه charm های موجود و باز شده را ببینید و از آنها .استفاده کنید

 • emblem چیست؟

emblem یا نماد برای هر اسلحه نشانگر درجه آن اسلحه و سطح تسلط شما روی آن است که با ارتقا هر 10 سطح شما یک درجه ارتقا پیدا خواهید کرد. این نماد ها برای هر اسلحه بصورت جداگانه در نظر گرفته میشوند.

 • آیا برای بدست آوردن charm ها در Weapon Mastery باید Season Pass خریداری کنید ؟

Weapon Mastery یک تجربه جدید در پابجی است و وابسته به فصل های مختلف بازی نیست و شما نیازی به خریدن Season Pass ندارید.

 • آیا برای بدست آوردن charm ها و emblem ها محدودیت زمانی وجود دارد؟

هیچ محدودیت زمانی برای این قسمت وجود ندارد شما میتوانید تا هر زمانی که بخواهید برای بدست آوردن این نشان ها تلاش کنید. این تلاش ها ریست نمی شوند و جوایز آنها را نمیتوان خرید.

 • آیا میتوان موقعیت charm را بر روی اسلحه مشخص کرد؟

ما نقاط مختلفی را برای قرار دادن charm ها بررسی کردیم و بهترین آن را انتخاب کردیم اما سفارشی سازی ویژگی های بازی توسط بازیکنان همیشه دغدغه ما بوده و روی آن کار میکنیم.

 • آیا پیشرفت کردن در این سیستم برای بعضی از اسلحه ها ساده تر است؟

ما تلاش کرده ایم تا تعادل تسلیحاتی را متعادل کنیم تا پیشرفت برای تمام اسلحه برابر باشد. این چیزی نیست که بعضی اسلحه ها بهتر باشند، بلکه اسلحه هایی هستند که شما .استفاده می کنید و از بازی کردن با آن اسلحه لذت میبرید

 • آیا بعد از اتمام تمام سطوح برای یک اسلحه باز باید از ابتدا شروع کرد ؟

هیچ کدام از مراحل طی شده از بین نخواهند رفت و شما هرگز از ابتدا شروع نخواهید کرد.

 • از آنجایی که Weapon Mastery یک قابلیت برای رهگیری میزان تسلط بازیکنان بر روی هر اسلحه است آیا دیگر بازیکنان قادر به دیدن آمار من برای هر اسلحه هستند یا این آمار فقط برای من به نمایش در خواهد آمد؟

ما یک سیستم را طراحی کردیم تا شما این نشان ها را به دیگر بازیکنان نشان دهید اما این احساس درستی را منتقل نکرد ما قطعا جزئیات آن را تغییر خواهیم داد تا بتوانید راحت تر emblem های خود را به دوستان خود نشان دهید و حتی به دشمنان خود. فرصت دادن به بازیکنان برای نشان دادن دستاوردهای خود و شخصی شدن ظاهرشان در لیست اولویت ما بسیار بالا است.

 • آیا من با کسانی هم تیمی خواهم شد که در یک سطح از نظر mastery با من قرار دارند؟

سطح تسلط شما بر روی اسلحه هیچ تاثیری بر روی matchmaking و پیدا کردن هم تیمی هایتان ندارد

 • آیا این سیستم را در Xbox و PS4 هم خواهیم دید؟

این سیستم برای Xbox و PS4 در دست طراحی میباشد و در اولین فرصت در دستان شما خواهد بود. ما قبل از انتشار این سیستم برای کنسول ها یک اطلاعیه در کانال رسمی خود منتشر خواهیم کرد.

بدین وسیله از تمام کسانی که در رویداد AMA شرکت کردند تشکر میکنیم و همچنین از کسانی که سوالات معنی دار و بازخورد های خود را از این طریق و کانال های معتبر در دنیا به ما منتقل کردند. تیم Mastery به بررسی نظرات و بازخورد های شما ادامه خواهد داد و تیم پابجی امیدوار است به وسیله ای ویژگی ها و قابلیت های جدید بتواند تجربه لذت بخشی را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

1 دیدگاه در دسترس است

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  sadegh گفت:

  در تاریخ ۲۰ / ۰۵ / ۱۳۹۸ | ساعت ۱۲ : ۱۰

  سلام
  تنظیمات زرولوشن پابجی pc رو دست کاری کردم بازی اجرا نمیشه تند تند صفحه میاد و میره نمیتونم از داخل بازی برگردونم به حالت اول یا ریست کنم
  ممنون میشم اگر راهی هست بگید.

  پاسخ این دیدگاه را می پسندم

streamers

quick access

join our bIggest community