ویکی پابجی
wikipubg

جزئیات آپدیت #09 پابجی لایت

۱۳۹۸ / ۰۴ / ۷ : ۰ : 781 : Patch Notes Lite : Pasha :

سلام به تمامی بازیکنان،

ما برگشتیم با بیشترین در خواست شما یعنی نقشه Sanhok! سنهاک سومین نقشه درون بازی است که مساحت آن 4×4 کیلومتر است؛که در مقایسه با دیگر نقشه ها مساحت آن نصف است.طراحی طیف گسترده ای از این نقشه از جزایر جنوب شرقی آسیا بر گرفته شده است.

Paradise Resort

استراحتگاه Paradise یکی از بزرگترین مناطق در نقشه Sanhok است؛ که بازیکنان می توانند در آن می توانند لووت مناسب بیابند و درگیر شوند.

Bootcamp

Bootcamp در وسط نقشه Sanhok قرار دارد؛ که بازیکنان می توانند در آن تجهیزات مناسب تری را نسبت به مناطق دیگر بیابند.اما به علت اینکه بازیکنان زیادی به این منطقه می روند، درگیری در این منطقه بسیار شدید است وشما باید برای تجهیزات مبارزه کنید.

Ruins

بازیکنان می توانند بهترین تجهیزات را در این بخش از Sanhok بیابند. در واقع در این منطقه ممکن است یا شما تمام تجهزاتتان را از دست بدهید یا همه را بدست آورید!!

Pai Nan

Pai Nan یک شهری است که در جنوب غربی  Sanhok وارد شده است. این شهر به وسیله یک رودخانه به دو قسمت تقسیم شده است؛ که شما می توانید از طریق پل یا شنا کردن به سمت دیگر این شهر بروید، که زنده ماندن در این منطقه بسیار امر مهمی است.

در هر حال در نقشه Sanhok مناطق بسیاری زیاد وجود دارد که در آن نی توانید تجهیزات مناسب بیابید و همواره وارد یک درگیری شدید نمی شوید. در این نقشه شما می توانید یک تجربه بهتر از سبک بتل رویال را تجربه کنید.

و در آخر به Sanhok خوش آمدید!!

اشکالات رفع شده

  • مشکل مردن بدون knock شدن در بازی های تیمی بر طرف شده است.
  • مشکل تکرار ریلود پس از برداشتن آیتم ها از رو زمین نیز بر طرف شده است.

ترجمه شده توسط وبسایت ویکی پابجی

streamers

quick access

join our bIggest community