ویکی پابجی
wikipubg

آپدیت نسخه ی ۲۵ بازی پابجی

۱۳۹۷ / ۱۱ / ۱۱ : ۰ : 622 : اخبار | پابجی پی سی : Pasha :

تقریبا یک ماه ایست که از بروزرسانی نسخه ی ۲۴ بازی پابجی می گذرد؛ که یک نقشه ی جدید، اسلحه ی جدید و تغییراتی بزرگ برای بازی ایجاد شد. اما امروز نسخه ی جدید بازی یعنی نسخه ی ۲۵ نیز منتشر شد و اکنون تمامی کاربران می توانند بازی خود را بروزرسانی کنند. با ویکی پابجی همراه باشید تا از تغییرات نسخه ی ۲۵ آگاه شوید.

تغییرات کامل بازی به طور خلاصه

در این نسخه تغییراتی چون نحوه ی پخش loot در نقشه ی vikendi ،اسلحه ی جدید، تنظیمات آب وهوا، حالت شب و تغییراتی در کیفیت گرافیک بازی ایجاد شده تا کاربران از بازی در نقشه ی vikendi لذت بیشتری ببرند. در ادامه به جزئیات دقیق این نسخه می پردازیم.

اسلحه ی جدید به نام Bizon

Bizon اسلحه ی جدید ایست که به دسته ی SMG اضافه شده است. این اسلحه تنها  در نقشه های Vikendi و Erangle یافت می شود. تیر این اسلحه 9mm ایست و ۵۳ تیر در خشابش جای می گیرد؛ هیچگونه خشاب و لگد گیری نمی توان به آن اضافه کرد و تنها scope و Muzzle می توان به آن اضافه کرد. این اسلحه به شکل زیر است:

Canted Sight

Canted sight یکی از تجهیزات جدید است. در واقع از آن به عنوان اسکوپ دوم  باید استفاده کرد. البته از این اسکوپ نمی توان بر روی تمامی اسلحه ها استفاده کرد. شما می توانید با نگه داشتن دکمه ی ALT +کلیک راست از این اسکوپ استفاده کنید. نام اسلحه هایی که از این اسکوپ پشتیبانی می کنند به صورت زیر است:

  1. AR:Beryl M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SCAR-L, G36C
  2. DMR:SLR, Mini14, Mk14, QBU, SKS
  3. SR:AWM, M24, Kar98k
  4. SMG:UMP, Vector, Bizon
  5. Shotgun:S12K
  6. LMG:M249

نکته:به زودی راهنمای استفاده از این اسکوپ را برایتان در سایت قرار خواهیم داد.

جهان بازی

تنظیمات جدید آب و هوا برای نقشه ی vikendi اضافه شده است؛ در واقع از این پس می توان بازی را در حالت شب نیز تجربه کرد. همچنین یک مخفیگاه جدید نیز به این نقشه اضافه شده است.

خودرو جدید : SnowBike

این خودرو بر روی تست سرور اضافه شده بود اما به دلیل مشکلات گرافیکی و پایین آوردن نرخ فریم حذف شد؛ و در این آپدیت اضافه نشد اما در آپدیت بعدی در صورت رفع شدن این مشکلات اضافه خواهد شد.

برای خواندن جزئیات بیشتر بازی می توانید روی کلمه ی جزئیات کلیک کنید. ممنون که با ویکی پابجی همراه بودید.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

streamers

quick access

join our bIggest community