ویکی پابجی
wikipubg

نکات مهم نارنجک ها و بررسی آنها

۱۳۹۸ / ۰۵ / ۱۵ : ۰ : 2,346 : آموزش | اسلحه و تجهیزات : haamed :

نارنجک ها در پابجی

یکی از مشکلاتی که بازیکن های تازه کار با اون درگیر هستند پرتاب کردن نارنجک در جایی هستش که واقعا قصدش رو دارند. اما مشکل کجاست؟ آیا پابجی ایراد دارد؟ یا ما نمی توانیم درست قلقگیری کنیم؟
اگر پابجی ایراد دارد پس چطور بازیکن های حرفه ای کاملا دقیق نارنجک های خود را پرتاب میکنند؟
نکاتی که در ادامه ذکر میشوند در فیلم انتهای مقاله توضیح داده شده اند.

چطور در پابجی نارنجک پرتاب کنیم؟

اگر متوجه شده باشید میزان قدرت شما روی دقت پرتاب نارنجک نسبت به خطی که نشانگر نمایش میده تاثیر میذاره و این دوتا بهم مرتبط هستند. یا اگر نارنجک رو در حالت پرتاب قرار بدید و سرعتت رو تغییر بدید میبینید که نشانگر هرچی سرعت بالا میره انگار تیز تر میشه پس یه رابطه ای هست.

با دویدن و هدفگیری چند متر بالاتر، دقیق باشید

باید گفت این نشانگر که رنگ قرمز داره در فواصل 5 متر و کمتر کاملا دقیق عمل میکنه اما در فواصل بیشتر از 5 متر پرتاب شما از چیزی که نشانگر نشون میده کمتره چون در دنیای معمولی هم انسان فواصل دورتر رو سخت تر میتونه هدف قرار بده.

در واقع شما اگر قبل از پرتاب بدوید میتونید محل فرود نارنجک رو به جایی که نشانگر نشون میده نزدیکتر کنید و خطای ناشی از فاصله رو کم کنید.

چطور نارنجک را دور پرتاب کنیم؟

اگر توی مدرسه فیزیکتون خوب باشه تو درس پرتابه ها گفته میشه که اگر با زاویه 45 درجه یه جسم رو پرتاب کنید بیشترین برد رو خواهید داشت و این قانون فیزیک داخل پابجی هم صادقه. بیشترین فاصله زمانیه که شما با حداکثر توان نارنجک رو تو زاویه 45 درجه با سطح افق رها کنید.

اما 45 درجه رو از کجا پیدا کنیم؟

یه قانون ساده برای این کار وجود داره و اون توجه کردن به حاشیه بالای مانیتور زمانی که نشانگر روی خط افق تنظیم شده هست. جایی که مانیتور در این حالت نشون میده همون مرز 45 درجه هستش و اگر نشانگر موس رو تا این قسمت بالا بیارید میتونید نارنجک رو به دورترینفاصله ممکنه پرتاب کنیدو توجه کنید زمانی حداکثر توان استفاده میشه که شما در حال دویدن باشید و درست قبل از پرتاب نارنجک به هوا بپرید و در اوج نارنجک رو رها کنید.

بخش اطلاعات – نارنجک ها

در زیر میتونید فیلم بخش مکانیک رو ملاحظه کنید و تمام این توضیحات و توضیحات جذاب دیگه ای رو در این فیلم ببینید.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

streamers

quick access

join our bIggest community