مدتی هستش به ما درباره این مشکل خیلی پیام میدن و نمیدونن مشکل از کجاست.

چند وقتیه که تیم ما روی این مشکل کار میکنه و از اونجایی که تمام آموزش های روی اینترنت به زبان هندی هستند و کاربر های ایرانی چیزی ازشون متوجه نمیشن تصمیم گرفتیم تا خودمون یه راه منطقی .براش پیدا کنیم پس با ما همراه باشید

خیلی سریع بریم و به آموزش بپردازیم.

فرآیند دانلود

ابتدا بپردازیم به دانلود که اصلا دانلود یک بازی به چه صورتی انجام میشه. همونطور که میدونید یک بازی از صد ها یا هزاران فایل تشکیل میشه که تمام اینها بصورت یک فایل EXE بر روی سیستم به نمایش در می آیند. شبیه ساز برای این که شما بتونید در بازه های زمانی متفاوت به دانلود بپردازید این فایل نهایی که برای اندروید پسوند APK داره رو تجزیه میکنه و فایل ها رو بصورت جداگانه دریافت میکنه و هرجا شما دانلود رو متوقف میکنید یک قطعه کد رو به عنوان نشانه ذخیره میکنه تا بدونه دفعه بعدی باید کدام فایل ها رو دانلود کنه.

بعضی مواقع ممکنه یکی از فایل های دانلود شده به دلیل نویز یا دلایل دیگه خراب بشه و اگر این فایل ارتباط مستقیم با فایل های دیگه داشته باشه درست بعد از دانلود آخرین فایل و درست زمانی که شبیه ساز میخواد تمام فایل ها رو بصورت یک بسته APK در بیاره متوجه میشه که یک قسمت مشکل داره و مجدد فایل ها رو چک میکنه و چیزی متوجه نمیشه پس دوباره شروع به دانلود بازی میکنه  و این فرآیند تا ابد ادامه خواهد داشت.

اما چه باید کرد؟

تا اینجا ما متوجه شدیم که مشکل از فایل در حال دانلود هستش و ما اگر بخوایم به خود کامپیوتر بسپاریم نمیتونه این مشکل رو برطرف کنه و ما باید بصورت دستی این مشکل رو به کامپیوتر نشون بدیم.

  • در مرحله اول شما باید شبیه ساز رو از روی سیستمتون کاملا پاک کنید
  • و در مرحله بعدی باید به وبسایت رسمی شبیه ساز برید و شبیه ساز رو دانلود کنید و دقت کنید که حتما نسخه Public beta رو دانلود کنید

وبسایت رسمی شبیه ساز tencent

حالا بعد از دانلود شبیه ساز و باز کردن اون یک پنجره مثل شکل زیر میاد که شما باید انتخاب کنید شبیه ساز کجای سیستمتون نصب بشه و دقت کنید اگر همون جایی که قبلا نصب شده بود نصب شه انگار هیچ کاری نکردید.

نصب شبیه ساز پابجی

سعی کنید توی درایوی که میدونید فضای خالی داره یک پوشه بسازید و شبیه ساز رو اونجا نصب کنید تا در صورتی که بعدا هر مشکلی بوجود اومد بدونید دقیقا شبیه ساز رو کجا نصب کردید.

 

با کلیک کردن روی عبارت Customize میتونید پوشه دلخواه و مسیر نصب رو انتخاب کنید.

در مرحله بعدی باید به وبسایت پابجی موبایل برید و بصورت دستی فایل APK رو دانلود و روی شبیه ساز نصب کنید.

دانلود پابحی موبایل

آموزش نصب پابجی موبایل بصورت دستی روی شبیه ساز

برای نصب شبیه ساز به صورت دستی میتونید آموزش زیر رو ببینید:

حالا میتونید وارد شبیه ساز بشید و از بازی لذت ببرید. درصورتی این راه حل برای شما کار نکرد در بخش دیدگاه ها مارو مطلع کنید.