ویکی پابجی
wikipubg

پابجی برای هر سرور مهارت شما را در نظر میگیرد

۱۳۹۸ / ۰۷ / ۱۱ : ۱ : 1,053 : اخبار | پابجی پی سی : haamed :

تست سیستم skill-base matchmaking

مدت هاست که بازیکنان حرفه و مبتدی از نابرابری سطح  بازیکنان در سرور ها شاکی هستند و همین امر باعث شده بسیاری از طرفداران این بازی از آن فاصله بگیرند.

پابجی بعد از اضافه کردن سیستم آنالیز بازی ها در آپدیت 4.3 اکنون می تواند اطلاعات دقیقی از سطح هر بازیکنان و مهارت اون داشته باشد و با استفاده از هوش مصنوعی شما را در سروری قرار دهد که دیگر بازیکنان آن سرور هم سطح و رده شما هستند.

آغاز دوره آزمایشی

پابجی اولین دوره آزمایشی خود را با شروع ماه اکتبر آغاز کرده است و این آزمایشات مخصوص سرور های آمریکا شمالی می باشد. پابجی این سیستم را skill-base matchmaking نامیده است که معادل فارسی آن “ساختن بازی بر اساس مهارت” می باشد.

به گفته پابجی کورپ هدف این شرکت از اضافه کردن این سیستم افزایش سطح بازیکنان ،کیفیت بازی و بدنبال آن افزایش جذابیت و هیجان بازی است

پابجی اعلام کرده است که بازیکنان سرور های آمریکای شمالی ممکن است زمان بیشتری را منتظر ورود به سرور بمانند زیرا این سیستم باید اطلاعات بازیکنان هم سطح را بررسی و سپس اجازه ورود آنها را به سرور مشخص شده بدهد.

شما میتوانید رضایت یا عدم رضایت خود را از این سیستم در شبکه های مجازی و با تگ کردن حساب رسمی پابجی اعلام کنید تا پابجی بازخورد بازیکنان را در این زمینه بررسی کند.

پابجی هنوز اعلام نکرده است که این سیستم کی بطور رسمی رونمایی می شود.

 

 

1 دیدگاه در دسترس است

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    محسن گفت:

    در تاریخ ۱۸ / ۰۸ / ۱۳۹۸ | ساعت ۰۲ : ۴۹

    سلام من وقتی پابجی نصب شد میخوام وارد بازی بشم ارور میده که فایل exe فاسد شده میشه راهنماییم کنید

    پاسخ این دیدگاه را می پسندم

streamers

quick access

join our bIggest community