ویکی پابجی
wikipubg

پابجی کنسول از نسخه کامپیوتر سبقت میگیرد

۱۳۹۸ / ۰۶ / ۲ : ۰ : 886 : اخبار | ایکس باکس | پلی استیشن : haamed :

سبقت پابجی کنسول از PC

در پی انتشار اخبار اخیر درباره ترکیب سرور های پلتفرم های ایکس باکس و پلی استیشن پابجی از سبقت گرفتن نسخه کنسول از دیگر نسخه ها داد.
پابجی اعلام کرد که تیم پشتیبانی از این که بازیکنان نسخه کنسول ابتدا ویژگی های جدید را در نسخه PC میبینند و نمیتوانند به محض انتشار آن را تجربه کنند با خبر است و گفت که تمام تلاش تیم توسعه این است که بتوانند ابتدا بروزرسانی ها را برای این پلتفرم منتشر کنند.

پابجی همینطور اضافه کرد که انجام این فرآیند به زمان زیادی نیاز دارد و تلاش دو چندان تیم توسعه این نتیجه را در بر خواهد داشت.

همه چیز درباره کراس پلی شدن پابجی

بعد از انتشار نسخه ایکس باکس پابجی با مشکل تاخیر در تشکیل سرور ها یا همون match making رو به رو شد چون تعداد بازیکنان حاضر در لحظه برای تشکیل سرور ها به اندازه کافی نبود و بازیکنان باید زمان نسبتا طولانی را منتظر تشکیل سرور میماندند. این مشکل هم در نسخه xbox وجود داشت و هم در نسخه ps4.

از این رو تیم توسعه تصمیم گرفت که سرور های پلی استیشن و ایکس باکس رو ترکیب کنه تا این مشکل از بین بره. در اواخر ماه آگوست این سیستم تست خواهد شد و اوایل اکتبر شما میتونید از سیستم کراس پلی در سرور ها لذت ببرید و در سریعترین زمان ممکن وارد سرور بشید و بازیکنید.

در ادامه میتونید ویدئو منتشر شده توسط تیم توسعه رو با زیرنویس فارسی ملاحظه کنید.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

streamers

quick access

join our bIggest community