ویکی پابجی
wikipubg

آشنایی با اسلحه های HandGuns در پابجی

ما میخواهیم در این مطلب به بررسی کلت ها یا همان HandGuns بپردازیم.

کلت ها یا handguns را معمولاً در دقایق ابتدایی بازی،می توانید پیدا کنید و دلیل راحت پیدا کردن آنها نسبت به سلاح های دیگر این است که شاید در دقایق اول در مکانی فرود آمدید که فرد دیگری نیز فرود آمده باشد؛اگر خوش شانس باشید دیگر با وجود این سلاح ها (handguns) دست خالی مبارزه نخواهید کرد؛اگر هم بد شانس باشید به ناچار باید از دستانتان برای کشتن دشمنتان استفاده کنید که اگر باز حریف مقابل شما به جای سلاح گرم،سلاح سرد داشته باشد شاید با قمه،دیلم و یا تابه سرخ کردنی شما را بکشد!

به طور کلی در بازی PUBG چهار نوع سلاح دستی (handgun) وجود دارد که به R45،P1911،P92،P18C،R1895 هستند که در جدول زیر اطلاعات آنها نمایش داده شده.

 انواع اسلحه ها

راهنمای انواع اسلحه ها 

نکته:در جدول بالا آسیب وارده به دشمن،با جلیقه نداشتن حریف و شلیک به ناحیه قفس سینه محاسبه شده است!

نکات مهم برای استفاده از HandGuns

  1.  تفنگ های دستی یا همان handguns به طور کلی نسبت به دو سلاح اصلی دیگر می توانید حمل کنید؛به عنوان یک سلاح جانبی است که داشتن آن یک مزیت محسوب میشود.این مزیت اینست که در درگیری نزدیک در صورت به اتمام رسیدن خشاب سلاح اصلی میتوانید از آن سلاح Pistol یا همان handgun استفاده کنید که موجب سرعت عمل بیشتر نسبت به حریفتان میشود.
  2. حتماً handgun یا کلتی را که میخواهید از آن استفاده کنید؛ابتدا آن را نسبت به استفاده ای که می خواهید از آن بکنید با مهارت خودتان مطابقت دهید!

راهنمای انتخاب HandGuns

اگر شما در شلیک کردن به هدف بسیار حرفه ای هستید بهتر است از R45،R1895 یا P1911 استفاده کنید.هر سه ی این کلت ها بیشترین آسیب را به حریف وارد می کنند! و اما اگر در شلیک کردن دقت کافی ندارید بهتر است از P92 و P18C استفاده کنید  تا با شلیک تیر های بیشتر (حالت auto) شانس بیشتری در برخورد تیر ها به هدف برخوردار باشید!

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

streamers

quick access

join our bIggest community