ویکی پابجی
wikipubg

چگونه گرافیک بازی PUBG را بهینه ( optimize ) کنیم؟

۱۳۹۷ / ۰۹ / ۱۴ : ۰ : 2,024 : آموزش | مشکلات بازی : haamed :

چگونه گرافیک بازی PUBG را بهینه (optimize) کنیم؟

در این مطلب می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه FPS و گرافیک بازی پابجی را برای system خود بهینه یا همان optimize کنید؛در ادامه مطلب با WikiPUBG همراه باشید.

نکته:این روش تنها برای کارت گرافیک های اِنویدیا موثر است؛و همچنین به یاد داشته باشید که برای انجام مراحل،حتماً باید از VPN استفاده کنید.

مراحل بهینه سازی

اگر در بخش 4 و 5 هیچ کدام از مراحل به درستی اجرا نشد مشکل از وی پی ان شما میباشد واز برنامه دیگری استفاده کنید.
  1.  ابتدا بر روی NVIDIA Geforce Experience کلیک کنید تا برنامه را دانلود کنید.
  2.  در هنگام نصب به یاد داشته باشید که VPN خود را فعال کرده باشید.بعد از نصب شدن شما باید به یکی از ۳ روشی که در عکس زیر تماشا می کنید،login شوید؛که پیشنهاد ما برای login شدن به واسطه gmail(سرویس گوگل) است.
  3. اگر برنامه تغییر IP شما،به درستی کار کند شما به پنجره دیگری وصل میشوید که در آن صفحه نوشته شده که چند بازی برای optimize کردن وجود دارد و سپس طبق عکس زیر عمل میکنید.
  4. برای اینکه مطمئن شوید بازی برایتان راحت اجرا شود،به قسمت Drivers رفته و درایور کارتگرافیک خود را آپدیت کنید.(بعد از دانلود شدن درایور روی گزینه سمت چپ که سبز است و داخل آنExpress Installation نوشته شده،کلیک کرده و صبر کنید تا یک درخواست برای شما نمایان شود سپس آن درخواست را قبول کرده و ۱۰ الی ۱۵ دقیقه صبر کنید تا پیام با موفقیت نصب شد،برای شما نمایان شود.)اگر هم درخواستی نمایان نشد مشکلی نیست فقط صبور باشید.
  5. در مرحله آخر برای مطمئن شدن از بهینه شدن بازی PUBG و یا بازی های دیگر،وارد بخش Home شده و روی بازی کلیک کنید.در صفحه ای که وارد شدید باید عکسی از فضای بازی نمایان شده باشد؛سپس در سمت راست صفحه باید روی گزینه Optimize کلیک کنید، در صورت وجود داشتن گزینه Revert نیازی به انجام این کار نیست!برنامه را بسته و می توانید برنامه تغییر IPخود را غیرفعال کنید.

در قسمت پایین میتوانید ویدئو آموزشی را برای درک بهتر مشاهده کنید.

و حالا بازی شما بهینه(Optimize)شده است.ممنون از این که با WikiPUBG همراه بودید.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

streamers

quick access

join our bIggest community