ویکی پابجی
wikipubg

آشنایی با لگدگیر ها

۱۳۹۷ / ۱۱ / ۱۵ : ۰ : 1,642 : آموزش | اسلحه و تجهیزات | پابجی پی سی : Pasha :

در این مطلب می خواهیم به بررسی گریپ ها (لگدگیر ها)، چگونگی انتخاب آنها برای اسلحه ها بپردازیم؛ با ویکی پابجی همراه باشید.

بخش اول :بررسی گریپ ها

  1. vertical ForeGrip: این گریپ یکی از اصلی ترین گریپ های بازی بشمار می رود؛ در واقع استفاده از آن نسبت به بقیه ی گریپ ها در اولویت است. این گریپ ۲۰٪ از الگو ی لگد و ۱۵٪ از لگد عمودی را کاهش می دهد و هیچ تاثیر منفی بر روی اسلحه نمی گذارد.
  2. Angled ForeGrip: این گریپ نیز همانند Vertical ForeGrip مفید و محبوب است. استفاده از آن نیز معمولا اولویت دوم  است. این گریپ ۲۰٪ از الگو ی لگد و ۲۰٪ از لگد افقی را نیز کاهش می دهد. البته این گریپ ۱۰٪ سرعت ADS را افزایش می دهد .
  3. Half Grip: این گریپ برای spray بسیار مناسب است. این گریپ ۲۰٪ از الگو ی اسلحه، ۱۰٪ از لگد افقی، ۱۰٪ از لگد عمودی را نیز کاهش می دهد. همچنین ۲۰٪ سرعت ADS را افزایش می دهد. اما  معایبی نیز دارد؛ ۱۰٪ ضربه اسلحه و ۲۰٪ نوسان اسلحه را افزایش می دهد.
  4. Light Grip: یکی از بهترین گریپ ها برای زمان هایی است که شما می خواهید از اسلحه در حالت تک تیر استفاده کنید. این گریپ  از الگو ی اسلحه ۲۰٪،از نوسان اسلحه ۲۰٪ و از ضربه ی اسلحه ۳۰٪ کاهش می دهد. اما معایب آن موجب می شود که نتوانید از اسلحه در حالت Auto از آن استفاده کنید. معایب آن عبارتند از لگد افقی و عمودی را ۲۵٪ افزایش می دهد، سرعت ADS را ۵٪ کاهش می دهد.
  5. Thumb Grip: می توان گفت گریپ ایست بین Half GRip و Light Grip. در واقع  بخشی از ویژگی های هر دو گریپ را در خود جای داده. ویژگی های این گریپ عبارتند از: الگوی اسلحه را ۲۰٪، ضربه اسلحه را ۲۵٪، لگد عمودی را ۱۵٪ کاهش می دهد. علاوه بر این ۳ ویژگی یک ویژگی مثبت دیگر نیز دارد آن هم این است که سرعت ADS را ۵٪ افزایش میدهد. اما ویژگی های منفی، ۵٪ لگد افقی و ۱۰٪ نوسان اسلحه را افزایش می دهد.

شما می توانید با کلیک کردن بر روی لینک، شکل و تاثیر این گریپ ها(لگدگیرها) روی هر اسلحه را مشاهده کنید و بر اساس سلقیه ی خود گریپ مد نظر خود را انتخاب کنید!

بخش دوم : چگونه گریپ خود را انتخاب کنیم؟

نحوه ی انتخاب گریپ ها در طول بازی معمولا به نوع استفاده ی شما از آنها بستگی دارد. این بخش صرفا پیشنهادی است و نیازی نیست که آن را الگوی خود قرار دهید. در جدول زیر می توانید براساس حالت شلیک و نوع استفاده، نوع گریپ خود را انتخاب کنید!

Grips

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

streamers

quick access

join our bIggest community