ویکی پابجی
wikipubg

اطلاعیه جام ملت های ورزش های الکترونیک پابجی در سئول

۱۳۹۸ / ۰۳ / ۳۰ : ۰ : 1,038 : اخبار | مسابقات : haamed :

جام ملت های پابجی

اولین رویداد پرستاره PUBG به مهد بازی های مبارزه ای می آید با جام ملت ها ورزش های الکترونیک پابجی در تاریخ نهم الی یازدهم آگوست در پایتخت کره جنوبی که در آن بهترین بازیکنان جهان در سبک بتل رویال حضور خواهند داشت.

این بازیکنان سرشناس نه تنها برای خود بلکه برای غروری که برای ملت خود به ارمغان خواهند آورد مبارزه میکنند و در پایان به تیم پیروز فرصت داشتن یک جایزه پانصد هزار دلاری به همراه بدست آوردن عنوان بهترین تیم در جهان را خواهد داشت.

تیم های جام ملت ها پابجی توسط دوستان و رفقا خود یا از طریق روش های خاص دیگر تشکیل میشوند. زمانی که بازیکنان برتر در تیم ها قرار بگیرند  دیگر همه چیز برای پیروزی و ایجاد انسجام برای علمکرد هرچه بهتر در رقابت ها خواهد بود.

این رقابت یک مسابقه استعداد یابی نیست بلکه تیم ها باید تلاش کنند تا با همکاری با یکدیگر به عنوان یک واحد بتوانند مرغ به اندازه کافی برای خود و کشورشان با خود برگردانند. – اشاره به شعار winner winner chicken dinner

کشور های شرکت کننده

کشور های حاضر در جام جهانی پابجی

جام ملت ها پابجی در تابستانی هیجان انگیز تنها چند روز پس از مسابقات MET Asia Series: PUBG Classic در بانکوک که درست پس از مسابقات GLL Grand Slam: PUBG Classic که در استکهلم برگزار میشود خواهد بود. این دو سری مسابقات کلاسیک برندگان و منطقه آنها را  را با جوایز بسیار ارزشمند همراه خواهند کرد.

جام ملت ها نیز آخرین سری مسابقات بین المللی قبل از شروع مرحله سوم مسابقات PUBG Esports که در نهایت بازیکنان واجد شرایط حضور در مسابقات PUBG Esports مشخص خواهند شد.

هیچ استراحتی برای مستعدین در این رقابت ها وجود ندارد. جام ملت ها به عنوان یک رویداد ویژه در بین هفته ها از مسابقات فصل به طور منظم، چیزی کمتر از نبرد در میان قوی ترین بازیکنان در جهان است.

در تقویم خود روز نهم آگوست را علامت بزنید تا این مسابقات را از دست ندهید.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

streamers

quick access

join our bIggest community