ویکی پابجی
wikipubg

آشنایی با اسلحه های DMR در پابجی

مقدمه

ما میخواهیم در این مطلب  شما را با اسلحه های DMR یا Designated Marksman Rifles آشنا کنیم

DMR یا Designated Marksman Rifles اسلحه هایی هستند که از ترکیب کارایی های اسلحه های تهاجمی(Assault Rifles) و اسلحه های تکتیرانداز(Sniper Rifles) ساخته شده اند.این اسلحه ها به نوعی پیشرفته تر از اسلحه های تکتیرانداز(Siper Rifles) هستند زیرا تجهیزات(Attachments) بیشتری را نسبت به اسلحه های تکتیرانداز(Sniper Rifles) در خود جای می دهند. این اسلحه ها نسبت به اسلحه های تهاجمی(Assault Rifles) بسیار قدرتمند هستند و نسبت به تکتیرانداز ها(Sniper Rifles) آسیب(Damage) و محدوده ی شلیک(Range) کمتری را دارا می باشند.

به طور کلی این اسلحه ها دو ضعف دارند؛اولین ضعف این سلاح ها به تعداد فشنگ هایی که درون خشاب جای می گیرند مرتبط است؛در خشاب این اسلحه ها معمولاً ۱۰ فشنگ جای میگیرد که می توان با عوض کردن نوع خشاب تعداد فشنگ را افزایش داد.دومین ضعف این اسلحه ها این است که در محدوده ی شلیک(Range) بسیار بالا درجه ی آسیب زدن به دشمن(Damage) کاهش می یابد،به طوری که باید ۲ الی ۴ تیر به حریفتان بزنید تا زمین گیرشود.

انواع اسلحه DMR

درون بازی پابجی ۶ نوع از این اسلحه ها وجود دارد که به ترتیب Mini14،MK14،QBU،SKS،SLR،VSS نام دارند که در جدول می توانید اطلاعات آنان را مشاهده کنید.

 

 

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

streamers

quick access

join our bIggest community